Aesthe-Med ... exkluzivní distributor produktů firmy Q-Med

aesthe-med.cz

 

Hlavní menu

PROFIL SPOLEČNOSTI
PRSNÍ IMPLANTÁTY B-LITE
STYLAGE
STYLAGE SKIN PRO
MIKROKANYLY SOFTFIL
VITAL INJECTOR™ SYSTEM
GOLD COLLAGEN
MEGA NFC
KONTAKT

E-Shop

Poslední články

Náš tip

http://aesthe-med.cz/?clanek=135

Jedinečný beauty doplněk stravy GOLD COLLAGEN Forte
http://aesthe-med.cz/index.php?clanek=121

Vital Injector System
 Gold-Collagen.cz

  Rychlé hledání

MEGA NFCŸ medical

EXKLUZIVNÍ DETOXIKACE A ANTI-AGING  

 

MEGA NFC® medical10 je certifikovaný zdravotnický prostředek pro detoxikaci těla.

 

Prémiový zeolit MEGA NFC®ŸŸŸŸ medical10, klinoptilolit-zeolit z těžebních oblastí s nejvyšší čistotou této horniny na světě, má tyto jedinečné vlastnosti: 

- Selektivní iontová výměna 
- Detoxikace 
- Odstranění volných radikálů / Antioxidační účinky 
- Regulace metabolismu minerálů 
- Posílení imunitního systému 

Environmentální škodliviny (těžké kovy, toxiny a pesticidy), stimulanty, léky, nemoci (např. rakovina, cukrovka) a mnohé jiné faktory vedou k oxidativnímu stresu v lidském těle, tj. k vysoké koncentraci volných kyslíkových radikálů. 
Nadbytečné volné radikály mohou vést k urychlení procesu stárnutí, genetickému poškození, degenerativním chorobám a mnoha dalším. 

MEGA NFCŸ® medical10 normalizuje činnost antioxidačního systému a váže nadbytečné volné radikály. Patří mezi nejsilnější antioxidanty na světě, je 160krát účinnější než vitamíny C a E, plní velmi důležitou funkci v homeostáze, tedy udržování samoregulace lidského organismu. 

Snížení množství volných radikálů vede ke snížení rizika nemoci nebo zpomalení postupu onemocnění. 

Jelikož je produkt MEGA NFC®Ÿ medical10 balen v samostatných sáčcích (1 sáček na den), neztrácí svou účinnost. Produkt je balen vakuově za použití speciálního postupu v samostatných sáčcích s UV ochranou. Zeolity ostatních výrobců postupně ztrácejí účinnost v důsledku každodenního otvírání balení, které způsobuje kontaminaci přípravku škodlivinami z ovzduší. Plastové nádoby navíc mohou obsahovat toxické látky. 

NEJSILNĚJŠÍ PŘÍPRAVEK PRO DETOXIKACI 
Každý den přijímáme toxické látky v potravě, dýcháním, z tekutin a léků. To vyvolává proces „postupné kontaminace“. Detoxikace představuje „očištění“ těla od toxických látek např. těžkých kovů a toxinů. 

Ve srovnání s jinými detoxikačními postupy jsou hlavní výhody přípravku MEGA NFC®Ÿ medical10 následující: dekontaminuje organismus, ale také optimalizuje jeho samoregulaci a samoléčebné procesy tím, že stimuluje imunitní systém a dodává důležité minerály. 

Každodenním užíváním přípravku MEGA NFC®Ÿ medical10 je lidské tělo očištěno od toxinů. Prostřednictvím samoregulace se normalizují všechny jeho funkce a tím také všechny výsledky laboratorních testů. 

Užíváním přípravku MEGA NFCŸ® medical10, který obsahuje více než 30 minerálů a zajišťuje selektivní iontovou výměnu, se nejen navazují a vylučují toxiny, ale zároveň jsou do lidského těla dodávány také nezbytně nutné základní minerály. Jejich pomocí se opět normalizuje metabolismus minerálů. Tuto vlastnost nemá žádný jiný detoxikační přípravek na světě.

MEGA NFC® medical10 můžete zakoupit na vybraných klinikách se zaměřením na estetickou medicínu a anti-aging nebo v našem e-shopu.


Výrobce: 
MEGA NFCŸ International Distribution GmbH, Berlín

 

 

Fotografie

MEGA NFC_30d

AESTHE - MED

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistrace

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Kontaktujte nás
Registrace